Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 27 травня 2018
Неділя, 27 травня 2018 00:00

День села Давидів

відбулося «Свято села Давидів 2018».
Дякуємо організаторам свята - Давидівській сільській раді ОТГ та голові Керницькому Володимиру Михайловичу.
Дякуємо за підтримку начальнику відділу культури та інформаційної політики Кучак Христині Ярославівні та заступнику сільського голови з питань ЖКГ Греню Тарасу Романовичу, а також директору КП «Давидівська» Камінському Мар‘яну. Директору народного дому села Давидів Ірині Зарембі.
Ведучою свята була неперевершена Марта Щурко.
У програмі взяв участь духовий оркестр Звенигородської музичної школи (керівник Степан Мацявко), вихованці Ансамблю Народного танцю «Пролісок» (керівник Коваль Оксана Михайлівна) та школа бойового гопака «Шаблезуб» (керівник Остап Панчишин).
На сцені, яка була на площі біля пам‘ятника Тарасу Шевченку виступали учасники першого фестивалю краси та таланту «Міні Міс та Міні Містер Давидівська ОТГ 2018», а саме:
Ярина Голубська, Анічка Зварич, Аня Кравчук, Анжеліка Григорчук, Анастасія Чередніченко та Іванко Жила.
Дякуємо нашим неймовірно талановитим гостям - вихованцям дитячої естрадної студії "Karparation"та їх керівнику Julia Rupnovska Karpa.
Площу прикрашала красива фотозона, яку створили художній керівник Народного дому села Давидів Наталя Мацібох та Христина Гнатяк.
На святі села відбувався розіграш призу - павер-банку від магазину "Apple street” та декілька сертифікатів від новоствореної перукарні у Давидові.
Родзинкою концерту став виступ неймовірно талановитого співака - ХАСА Nazar Hassan Marian Sakaliuk, який подарував глядачам безліч позитивних емоцій.
Завершилась святкова програма запальними танцями на площі від гурту «Весілля по-Львівськи» та Любомира Жили.
Велика подяка технічному забезпеченню та усім волонтерам, які допомогли організувати таке чудове свято: Марті Батіг,
Володимиру Позняку, Назару Дудку, Віталіку Левчуку, Юлії Сороці, Софії Іванко, Вікторії Мацалко, Вірі Вергун та Оксані Климків.
Подяка депутату Давидівської сільської ради Наталії Ткачук.

Опубліковано в Культура новини