Розпочався ремонт траси біля с. Давидів

У нас хороші новини. Сьогодні компанія «ПБС» починає підготовчі роботи з поточного середнього ремонту дороги Н-09 у Давидові (Львівська область).

Нагадаємо, що цей відтинок (як і декілька інших на дорозі Львів-Івано-Франківськ) НЕ ремонтувався три роки тому через те, що був в той час щойно «відремонтований» попередньою фірмою та перебував на гарантійному терміні.

Зараз дорогу у Давидові вважають однією з найпроблемніших у Львівській області. Через численні ями трапляється велика кількість ДТП.

«Бригади уже є на місці. Завозимо техніку. Сьогодні проводимо геодезичні та підготовчі роботи», - говорить виконроб відділу утримання та експлуатації доріг ТОВ «ПБС».

До слова, Львівською Службою автомобільних доріг в минулому році двічі проводилися тендери на ремонт цієї ділянки, але чомусь двічі договір із переможцем торгів – буковелівською фірмою «ПБС» заключати не хотіли, тому тендер відмінявся.

Але цього разу з нами таки підписаний договір про поточний середній ремонт дороги Н-09 Мукачеве – Львів на ділянках км 398+000 - км 400+600, км 432+564 - км 435+060.

Спершу відремонтуємо відтинок у Давидові, а потім розпочнемо ремонт у Нових Стрілищах.

Зауважимо, що загалом на дорозі Львів-Івано-Франківськ з 130 кілометрів автомагістралі близько 20 кілометрів не ремонтувалися з аналогічної причини - вони перебували на гарантії.

В поточному році всі ці ділянки будуть відремонтовані традиційно з 10-річною гарантією, яку компанія «ПБС» вперше в Україні за власною ініціативою почала надавати на свої дороги.

Як завжди дякуємо платникам податків за можливість якісно відбудовувати дороги України.