Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 02 лютого 2018

В с Давидів на території Давидівської сільської ради ОТГ відбулася церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора НОК України з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор в м.Пхьончхан республіка Південна Корея. На церемонію відкриття були запрошені гості з сільської ради, вчителі ЗОШ, тренери ДЮСШ, діти ЗОШ та спортсмени новоствореної ДЮСШ. Представник Давидівської сільської ради З.М.Кіт привітала всіх учасників церемонії, прозвучав гімн України та підняли Державний Прапор України. 
Перед підняттям Прапора НОК України виступила Х.Опьола- Подгрушна яка поділилася враженнями про Олімпіаду в Ліллехамері та про Олімпіаду яка відбудеться, про склад спортсменів учасників Олімпіади та види спорту які представлятиме Україна на Олімпіаді, також прозвучав гімн МОКу та капітани команд з бейсболу та софтболу підняли прапор НОКУ .
По закінченню урочистої частини діти ЗОШ та спортсмени ДЮСШ мали змого під коментар Х.Опьоли -Подгрушної переглянули відеоролік про «Олімпійські цінності» а далі по закінченню усі бажаючі мали змогу прийняти участь у конкурсі малюнку на Олімпійську тему з використанням елементів зимових видів спорту. Малюнки будуть відправлені на конкурс в НОК. отож успіхів вам майбутні олімпійці….

Опубліковано в Спорт