У День високомобільних десантних військ заступник голови Пустомитівської РДА Войтович Володимир Васильович та представники Чишківського старостинського округу Давидівської ОТГ Бандура Ростислав Даниїлович, Вільгард Іванна Ярославівна, Мавдрик Галина Богданівна та Тиранська Ольга Петрівна віддали шану загиблому воїну АТО та герою України Остяку Віталію.

До дня прапора на стіні Давидівської сільської ради та народного дому с. Давидів замайорів прапор України.

у день Національного прапора України, заступник сільського голови з гуманітарних питань Кіт Зіновія Михайлівна нагородила відзнакою "Орден матері бійця АТО" Луцишин Ярославу Григорівну, жительку села Гончари. Від імені усієї громади Давидівської ОТГ дякуємо матері загиблого воїна Луцишина Володимира за мужність, самопожертву та за те, що виховала гідного Сина України. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

о 20.30 год. на території с.Чишки виявлено гранату та ящик патронів часів Другої світової війни. Небезпечну знахідку  взято під охорону та подано заявку на її розмінування і утилізацію.

21 квітня 2017 року, відбулась зустріч мешканців багатоквартирних будинків с. Давидів з представниками Центру дослідження місцевого самоврядування. Метою зустрічі було обговорення створення ОСББ.

26 березня 2017 року о 13 00 в с. Давидів відбулись збори мешканців вул. Вітряної, Шкільної та Нової. Ініціатором зборів був депутат Давидівської сільської ради Кучерук В.В. На зустрічі з громадою був також присутній радник сільського голови Давидівської сільської ради Грень Т. Р.
Мешканці обговорили критичний стан дорожнього покриття на вул. Шкільній. Жителями вул. Шкільної, Вітряної та Нової створено ініціативну групу, яка займеться подальшим детальним вивченням даного питання.