Велика кількість різноманітних побутових відходів та сміття спричинили збій роботи каналізаційної насосної станції у с. Давидів. Аби ліквідувати нищівні наслідки, терміново викликали спецтехніку Львіводоканалу з аварійною бригадою. Засмічення ліквідовано, однак працівники КП "Давидівське" змушені (уже неодноразово) виймати усі ганчірки, підгузки та різного роду сміття побутового вжитку, що вкидають до каналізації недобросовісні мешканці. Тож просимо Вас бути толерантними до людської праці.

13 липня дитячий табір "Коло друзів" завершив перший розважальний день!
Попопереду ще 2 яскравих і сповнених неймовірних емоцій дні!

Тривають роботи з капітального ремонту дороги по вул. Галицькій у с. Давидів. На даному етапі здійснюється облаштування пішохідних доріжок.

відбулося «Свято села Давидів 2018».
Дякуємо організаторам свята - Давидівській сільській раді ОТГ та голові Керницькому Володимиру Михайловичу.
Дякуємо за підтримку начальнику відділу культури та інформаційної політики Кучак Христині Ярославівні та заступнику сільського голови з питань ЖКГ Греню Тарасу Романовичу, а також директору КП «Давидівська» Камінському Мар‘яну. Директору народного дому села Давидів Ірині Зарембі.
Ведучою свята була неперевершена Марта Щурко.
У програмі взяв участь духовий оркестр Звенигородської музичної школи (керівник Степан Мацявко), вихованці Ансамблю Народного танцю «Пролісок» (керівник Коваль Оксана Михайлівна) та школа бойового гопака «Шаблезуб» (керівник Остап Панчишин).
На сцені, яка була на площі біля пам‘ятника Тарасу Шевченку виступали учасники першого фестивалю краси та таланту «Міні Міс та Міні Містер Давидівська ОТГ 2018», а саме:
Ярина Голубська, Анічка Зварич, Аня Кравчук, Анжеліка Григорчук, Анастасія Чередніченко та Іванко Жила.
Дякуємо нашим неймовірно талановитим гостям - вихованцям дитячої естрадної студії "Karparation"та їх керівнику Julia Rupnovska Karpa.
Площу прикрашала красива фотозона, яку створили художній керівник Народного дому села Давидів Наталя Мацібох та Христина Гнатяк.
На святі села відбувався розіграш призу - павер-банку від магазину "Apple street” та декілька сертифікатів від новоствореної перукарні у Давидові.
Родзинкою концерту став виступ неймовірно талановитого співака - ХАСА Nazar Hassan Marian Sakaliuk, який подарував глядачам безліч позитивних емоцій.
Завершилась святкова програма запальними танцями на площі від гурту «Весілля по-Львівськи» та Любомира Жили.
Велика подяка технічному забезпеченню та усім волонтерам, які допомогли організувати таке чудове свято: Марті Батіг,
Володимиру Позняку, Назару Дудку, Віталіку Левчуку, Юлії Сороці, Софії Іванко, Вікторії Мацалко, Вірі Вергун та Оксані Климків.
Подяка депутату Давидівської сільської ради Наталії Ткачук.

День цивільного захисту, який уже багато років проводиться у закладах середньої та професійно – технічної освіти, є важливим заходом підготовки дітей до дій у надзвичайних ситуаціях. І, як правило, напередодні проведення такого заходу в школі керівники шкіл приймають участь у проведенні показового Дня цивільного захисту, який організовують відділ освіти, відділ з питань цивільного захисту міст та районів області. Як правило, метою його проведення є надання методики організації і та його проведення. Але такий показовий захід за довгі роки проводиться по єдиному сценарію: теоретична частина по роз’ясненню керівних документів по вимозі проведення даного заходу, лінійка, показові уроки, проведення практичних заходів з евакуації. І повірте, багато директорів уже на пам’ять знають весь сценарій проведення такого заходу. А що цей показовий день дає учням? Лише участь в показових уроках та навики з евакуації.
Тому, на нараді директорів шкіл у відділі освіти Давидівської ОТГ стало питання як зробити так, щоби учні старших класів приймали більш активну участь в організації та проведенні даного заходу, отримали не тільки теорію, але і практику в організації цивільного захисту.
І вихід був знайдений тоді, коли для проведення методичного супроводу з надання інструкторсько - методичної допомоги у Давидівській ЗОШ І – ІІІ ст.ім.Т.Г.Шевченка (директор Малачак Р.В.) прийшов завідувач навчально – консультаційного пункту у м. Стрию Наливайко Д.Д. На нараді з керівним складом школи було обговорено та прийнято рішення осучаснити цей захід, провести його без участі педагогічного складу школи, де ролі керівного складу школи, вчителів виконуватимуть учні старших класів. Після ретельного обговорення,було розроблено сценарій проведення показового заходу. З учнів були призначені посади (директор, всіх заступники, вчителі). 
Під час методичного супроводу на всіх інструкторсько – методичних заняттях, інструктажах по вивченню навчально – виробничих завдань, щодо порядку розробки документів з організації, підготовки та проведення заходу, призначення складу керівництва і підготовки учасників Дня цивільного захисту, розгляду питання підготовки навчальних місць, з відпрацювання практичних заходів, які проводились завідувачем НКП, поруч з посадовими особами з ЦЗ школи були і їх стажери, які ретельно вникали в кожне питання. 
І ось цей день настав. Та перш ніж зайти у школу, кожен директор повинен був пройти випробовування із цивільного захисту (це і відгадування загадок з тематики безпеки життєдіяльності, знання засобів індивідуального захисту, вміння орієнтуватись у надзвичайній ситуації та прийняти правильне рішення). 
На першому етапі цього заходу, директорам шкіл було показано практику роботи керівного складу школи в організації цивільного захисту (алгоритму дій директора школи в видання наказу на організацію ЦЗ, призначення посадових осіб з цивільного захисту, створення комісії з надзвичайних ситуацій те евакуаційної, керівників навчальних груп з підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях, тощо ). 
На другому етапі була необхідно було показати роботу посадових осіб школи з цивільного захисту в розробці документів (розробці посадових інструкцій з питань ЦЗ, Плану дій (Постанова КМУ від 09 серпня 2017 р. № 626 «Про затвердження Порядку розроблення планів діяльності єдиної державної системи ЦЗ»), документів комісії з питань надзвичайних ситуацій та евакуаційної, організації підготовки працівників згідно Програми загальної підготовки (Наказ ДСНС від 18 серпня 2014 року № 458)). 
Третій етап – проведення відкритих уроків, організація змагань, заходи з пропаганди цивільного захисту - все це лягло на плечі дублерів (звичайно, при активній допомозі їхніх наставників - вчителів). 
Четвертий етап – виконання практичних заходів з проведення екстренної евакуації, яка здійснювалась у відповідності до статті 5 Наказу МВС від 30.12.2014 р. № 1417 «Правила пожежної безпеки». Всіма заходами, передбаченими Планом проведення Дня ЦЗ, керували учні – дублери своїх наставників. А це: отримання інформації про надзвичайну ситуацію, організація оповіщення керівного складу та учасників навчально – виховного процесу, організація евакуації та забезпечення охорони громадського порядку, організація контролю за тими, що евакуюються.
Під час проведення даного заходу директори шкіл ОТГ ознайомились з розробленими у школі плануючими, обліковими та звітними документами організації у школі цивільного захисту, підготовки та проведення Дня цивільного захисту, навчально-матеріальною базою.
У проведенні показового Дня цивільного захисту прийняли участь, крім директорів шкіл, керівник відділу освіти Давидівської сільської ради ОТГ Кришталь С.М., спеціаліст з питаль надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Завадський І.В., спеціаліст відділу освіти Столяр Х.В., які по праву оцінили роботу учнів в проведенні даного заходу. Як сказала начальник відділу освіти Кришталь С.М., потрібно вчити дітей не тільки як захиститись від небезпеки, але і як організувати роботу по захисту від небезпеки, адже пройде декілька років, і багато хто з учнів реально в житті зіткнеться з практичною роботою по організації цивільного захисту.
Під час роботи у школі на показовому Дню цивільного захисту завідувачем НКП у м. Стрию, що закріплений за ОТГ була надана інформаційна, практична та методична допомога з забезпечення необхідними навчально-методичними матеріалами.

В с Давидів на території Давидівської сільської ради ОТГ відбулася церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора НОК України з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор в м.Пхьончхан республіка Південна Корея. На церемонію відкриття були запрошені гості з сільської ради, вчителі ЗОШ, тренери ДЮСШ, діти ЗОШ та спортсмени новоствореної ДЮСШ. Представник Давидівської сільської ради З.М.Кіт привітала всіх учасників церемонії, прозвучав гімн України та підняли Державний Прапор України. 
Перед підняттям Прапора НОК України виступила Х.Опьола- Подгрушна яка поділилася враженнями про Олімпіаду в Ліллехамері та про Олімпіаду яка відбудеться, про склад спортсменів учасників Олімпіади та види спорту які представлятиме Україна на Олімпіаді, також прозвучав гімн МОКу та капітани команд з бейсболу та софтболу підняли прапор НОКУ .
По закінченню урочистої частини діти ЗОШ та спортсмени ДЮСШ мали змого під коментар Х.Опьоли -Подгрушної переглянули відеоролік про «Олімпійські цінності» а далі по закінченню усі бажаючі мали змогу прийняти участь у конкурсі малюнку на Олімпійську тему з використанням елементів зимових видів спорту. Малюнки будуть відправлені на конкурс в НОК. отож успіхів вам майбутні олімпійці….

28 січня 2018 року у селі Давидів відбулася важлива, з точки зору обміну досвідом та культурної взаємодії об’єднаних територіальних громад Львівщини, подія – «Давидівські Різдвяні Фестини». Фестиваль такого масштабу за участі керівників та мистецьких колективів саме ОТГ, у Львівській області відбувся вперше. Процес децентралізації сприяє активному розвитку громад, тому різного роду взаємодія органів місцевого самоврядування є важливою та дає змогу досягати нових звершень.

Зокрема, участь у заході взяли представникиЖовтанецької, Новострілищанської, Щирецької, Ходорівської, Судововишнянської, Великолюбінської, Тростянецької та Давидівської ОТГ.

Фестиваль розпочався із вітального слова голови Давидівської ОТГ Володимира Керницького, котрий подякував усім присутнім за участь та висловив припущення, що наступний схожий фестиваль буде «літнім» та об’єднає ще більшу кількість громад. Далі представники ОТГ мали змогу розповісти про свої досягнення, визначні моменти розвитку та особливості функціонування. Жваві виступи супроводжувалися обговореннями, пропозиціями до співпраці та побажаннями процвітання. До слова запрошувалися голова Судововишнянської ОТГ – Олег Станкевич, голова Жовтанецької ОТГ –  Ярослав Деркач, заступник голови з гуманітарних питань Ходорівської ОТГ – Ольга Мельник, заступник сільського голови Тростянецької ОТГ – Ганна Гальків, голова Великолюбінської ОТГ – Йосиф Фабрига, заступник голови Щирецької ОТГ – Андрій Нагірний, директор комунального клубного закладу «Палац культури Новострілищанської ОТГ» - Анна Пілющак.  Також усі гості отримали подарунки на згадку від Давидівської ОТГ.

Концертна програма фестивалю відбувалася на сцені народного дому села Давидів, де лунали автентичні українські коляди та різдвяні мистецькі програми у виконанні кращих творчих колективів громад. Продовженням «Давидівських Різдвяних Фестин» стало безкоштовне частування гостей свята козацьким кулішем, пампухами, смаженою картоплею із салом, гарячим чаєм та глінтвейном на центральній площі села. Запальні народні гуляння відбувалися, незважаючи на несприятливу погоду. Святково оформлена фотозона та майстер-клас для дітей дали змогу поєднати на святкуванні різні вікові категорії населення громади.  Приємною несподіванкою для усіх став виступ колядницького колективу «Гуцули» із с. Верховина Івано-Франківської області –  учасника Дня Гуцульської культури, організованого ЛОДА.

«Схожі заходи мотивують до плідної праці та сприяють налагодженню комунікаційних зв’язків між громадами в умовах децентралізації», - підсумував голова Давидівської сільської ради  ОТГ Володимир Керницький.

В приміщенні Давидівської сільської ради фахівець із соціальної роботи ПРЦСССДМ Іванова Ярина Михайлівна провела круглий стіл на тему: "Сімейний патронат в Україні".

Заступник директора, начальник відділу соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дідик Ганна та фахівець із соціальної роботи Іванова Ярина відвідали Давидівську ОТГ. У ході візиту відбулася зустріч з керуючим справами Яциком Іваном Володимировичем на якій обговорено організаційні питання надання соціальних послуг на території Давидівської ОТГ.

Відбулася 18-та сесія Давидівської сільської ради ОТГ. Обговорювалися питання підсумків роботи сільської ради протягом 2017 року, питання оподаткування, бюджету на наступний рік та інші питання.

Сторінка 1 із 10