У Гончарівській філії Давидівського опорного закладу І-ІІІ ст. ім. Т. Г. Шевченка було проведено заміну системи опалення з пічної на сучасну, а також здійснено ряд робіт з облаштування класів.

Хочемо висловити щирі слова вдячності депутату Босому Роману Миколайовичу, адже саме завдяки його ініціативі та зусиллям навчальний заклад оновився і став більш комфортним для наших діток.

Дякуємо за сприяння голові Давидівської сільської ради ОТГ Володимиру Михайловичу Керницькому.

Також дякуємо усім небайдужим мешканцям села, хто долучився до виконаних робіт.

Щиро вітаємо футболістів та вболівальників футбольного клубу с. Гончари з 1 місцем у чемпіонаті Пустомитівського району(група Б). 

У с. Гончари встановлено дитячий майданчик. Висловлюємо подяку директору ТзОВ "БіоГумус" Жуку Юрію Петровичу за придбання майданчика, депутату Давидівської сільської ради ОТГ Босому Роману за монтаж освітлення на території майданчика та активним мешканцям села за допомогу у встановленні.

у день Національного прапора України, заступник сільського голови з гуманітарних питань Кіт Зіновія Михайлівна нагородила відзнакою "Орден матері бійця АТО" Луцишин Ярославу Григорівну, жительку села Гончари. Від імені усієї громади Давидівської ОТГ дякуємо матері загиблого воїна Луцишина Володимира за мужність, самопожертву та за те, що виховала гідного Сина України. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

30.04.2017 року відбулися перші вибори старост в Давидівській ОТГ. Давидівська сільська територіальна виборча комісія повідомляє про результати виборів, а отже переможцями виборів стали:

с. Кротошин - староста Дробенко Григорій Олексійович, 10.02.1948 р.н. безпартійний, самовисування. (415 голосів)

с. Пасіки-Зубрицькі,с. Горішній - староста Бобенчик Ігор Євгенійович, 03.04.1967 р.н. безпартійний, самовисування. (496 голосів)

с. Виннички, с. Дмитровичі, с. Гончари - староста Марійко Михайло Степанович, 28.09.1956 р.н безпартійний, самовисування. (345 голосів)

с. Чишки, с. Волиця, с. Соснівка, с.Бережани - староста Фещин Наталія Вікторівна, 28.06.1965 р.н. безпартійна, самовисування. (737 голосів)

До Великодніх свят радником сільського голови Давидівської сільської ради Гренем Т. та директором КП "Давидівске" Камінським М. було організовано прибирання території навколо цвинтаря в с. Давидів. Давидівська сільська рада висловлює подяку небайдужим мешканцям с. Давидів: Сиваку І., Кучеруку В., Луці О., які долучились до роботи.
Для вирівнювання ґрунтового покриття доріг в с. Давидів працював грейдер по вул. Сонячній, Лісній та Річній.
13 квітня грейдер працював в селах Чишки, Виннички та Гончари. Депутат Босий Р. активно долучився до роботи.
14 квітня грейдер продовжить роботу в с. Горішній та в с. Пасіки-Зубрицькі.