2 вересня, у селі Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району урочисто відкрили новий заклад дошкільної освіти.

Урочисту стрічку перерізали голова Давидівської сільської ради ОТГ Володимир Керницький, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та депутат Верховної ради України Богдан Дубневич

"Нам необхідно робити добрі справи на благо наших діток. Адже діти - це майбутнє України. І сьогодні, у цей святковий час, коли ми відчиняємо двері нового дошкільного освітнього закладу, нам необхідно пам'ятати, що за тисячі кілометрів від Львівщини наші воїни боронять кордони Української держави. Завдяки їм, ми сьогодні тут, на Галичині, маємо мир, можемо радіти кожному дню і розвиватися", - зазначив очільник області.

Зазначимо, що заклад розрахований на 75 діток.

Будівництво закладу дошкільної освіти с.Пасіки-Зубрицькі розпочали у 2015 році, а витрати на будівництво дитячого дошкільного навчального закладу на вул. Лесі Українки в с. Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району склали понад 18 млн гривень.

Фінансування здійснювалося за рахунок коштів місцевого бюджету, субвенції з державного бюджету місцевим  бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, а також субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій.

Сільський голова Володимир Керницький спільно із старостою Пасіки-Зубрицького старостинського округу Ігорем Бубенчиком оглянули хід робіт будівництва дошкільного навчального закладу у селі Пасіки-Зубрицькі. Завершення робіт заплановано на кінець серпня 2018 року. Дітки громади матимуть змогу відвідувати сучасний днз.

Відбулося відкриття шахового турніру у с. Пасіки-Зубрицькі. Голова Давидівської сільської ради ОТГ Володимир Керницький та заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський побажали учасникам турніру перемоги та нових досягнень. Також із вітальними словами звернулися до усіх присутніх начальник відділу освіти Світлана Кришталь, директор Пасіки-Зубрицькоі ЗОШ Михайло Чудовець, директор ПП «Леокераміка» Іван Запотічний та Роман Губка - організатор турніру. Вихованці народного дому подарували святковий концерт глядачам. Чудова традиція проводити у селі Пасіки-Зубрицькі шахові змагання триває уже кілька років.

У селі Пасіки-Зубрицькі розпочалися роботи в рамках реалізації проекту "Заміна дахової покрівлі загальноосвітньої школи". Фінансування здійснюється з місцевого бюджету та за кошти, залучені з обласної програми мікропроектів.

Село Пасіки-Зубрицькі відсвяткували день села. До дня села було урочисто відкрито пам'ятник "Борцям за волю України"

Програма святкування:

13:00 Футбольний матч між командами сіл Давидівської ОТГ
17:00 Відкриття пам’ятника “Борцям за волю України” та його освячення
18:00 Святковий концерт
18:00 Анімаційна програма для дітей:
Бульбашкове шоу
Веселі ігри
Аква-грим
Твістінг
Фотосесія з ростовою лялькою
19:00 Святковий козацький куліш
19:30 Майстер-клас для дітей
20:00 Виступ кавер гурту Hunz Live Band
23:00 Молодіжна дискотека (діджей)

У селі Пасіки-Зубрицькі відбулося урочисте відкриття та освячення символічного пам'ятника "Борцям за волю України". Голова Давидівської сільської ради ОТГ Володимир Керницький та староста Пасіки-Зубрицького старостинського округу Ігор Бубенчик висловили подяку усім, хто долучився та посприяв у здійсненні цього грандіозного задуму, а також усім, хто розділив разом із мешканцями села Пасіки-Зубрицькі радість від цієї події.

у приміщенні народного дому села Пасіки-Зубрицькі відбулась 13 чергова сесія Давидівської сільської ради ОТГ. На порядку денному розглядалися питання внесення змін до бюджету Давидівської сільської ради ОТГ, затвердження складу робочої групи з розробки стратегії розвитку Давидівської сільської ради ОТГ, будівництва дощової каналізації по вулиці Вітряній у с. Давидів, символіки сіл Чишки, Волиця, Бережани та Соснівка, встановлення розміру батьківської плати за навчання у Давидівській дитячій музичній школі та інші питання.

Відділом культури та інформаційної політики Давидівської сільської ради ОТГ зареєстровано комунальний заклад "Давидівська дитяча музична школа" із філіями у с. Пасіки-Зубрицькі, с. Давидів, с. Кротошин та с. Чишки. Діти, які навчались у філіях Звенигородської музичної школи продовжують навчання із своїми викладачами в якості учнів "Давидівської дитячої музичної школи". Про батьківські збори стосовно діяльності музичної школи буде повідомлено заздалегідь.
У народному домі села Давидів здійснюються ремонтні роботи з облаштування приміщень для занять у новій музичні школі. Придбано музичні інструменти та меблі.
Відкриття заплановане на початок вересня 2017 р. (слідкуйте за анонсами).

25.07.2017 Львівські журналісти побували з прес-туром у Давидівській ОТГ

Офіс реформ у Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України провів прес-тур у Давидівську сільську об’єднану територіальну громаду. Участь у прес-турі взяли журналісти з телеканалу ЗІК, газет «Високий Замок» та «Львівська пошта», інтернет-видань Zaxid.net, «Вголос», «Леополіс», «Справжня варта».

У актовому залі с. Пасіки-Зубрицькі, делегації було детально розказано про перші місяці діяльності, її успіхи та невдачі. Виступили голова Давидівської ОТГ В.Керницький, секретар І.Кухарський, заступник з гуманітарних питань З.Кіт, начальник відділу культури та інформаційної політики Х.Кучак. Після закінчення презентації і доповіді, кожен учасник мав змогу задати своє питання особисто голові Давидівської ОТГ. 

У Пасіках-Зубрицьких журналістам показали Народний дім, стадіон, дитячий майданчик, стоматологічний кабінет, спортивний зал, будівництво дитячого садочка, поруч з яким з часом постане ще і нова сучасна школа.

Прес-тур перемістився у центр ОТГ – в село Давидів. Тут журналісти змогли побачити нову сільську раду, яка сусідить з Народним домом, лікарську амбулаторію. Побували і в Церкві Стрітення Господнього у селі Черепин, якій уже майже 300 років. В селі Черепин відбулося офіційне інтервю з представниками телебачення та преси.

Правил благоустрою на території

Давидівської сільської ради,

 затверджених рішенням сесії

Давидівської сільської ради

від «07».07.2017 року за №663-11/2017

 

 

 

ПЕРЕЛІК

порушень, за які настає відповідальність згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення

з/п

 

Найменування порушень

Одиниця виміру

Коефіцієнт до розміру неоподаткованого мінімуму

 

 

 

громадяни

посадові особи, громадяни- суб’єкти господарської діяльності

1

2

3

4

5

 

Самовільне (без ордера) виконання земляних, будівельних, ремонтних, монтажних та інших робіт на об’єктах благоустрою, що тягнуть погіршення благоустрою (пошкодження чи знищення елементів або об’єктів благоустрою, порушення умов благоустрою, ускладнення умов руху пішоходів та транспорту, розміщення конструкцій, матеріалів та обладнання)

один

об’єкт

20-80

50-100

1.1

При будівництві нових об’єктів

-/-

20-80

50-100

1.2

При розширенні діючих підприємств

-/-

20-80

50-100

1.3

При реконструкції об’єктів

-/-

20-80

50-100

1.4

При реставрації об’єктів

-/-

20-80

50-100

1.5

При капітальному ремонті об’єктів

-/-

20-80

50-100

1.6

При переобладнанні об’єктів

-/-

20-80

50-100

1.7

При поточному ремонті об’єктів

-/-

20-80

50-100

1.8

При ремонті аварійних елементів будинків

-/-

20-80

50-100

1.9

При знесенні будівель або споруд

-/-

20-80

50-100

1.10

При ліквідації аварій на інженерних мережах

-/-

20-80

50-100

 

Несвоєчасне закриття або продовження ордерів на проведення робіт

-/-

20-80

50-100

 

Пошкодження технічного стану інженерно-технічних комунікацій

-/-

20-80

50-100

4.

Несвоєчасне вивезення матеріалів, будівельних відходів та сміття від розбирання будівель та споруд

-/-

20-80

50-100

 

Самовільне розміщення або розміщення в невідведених для цього місцях побутових вагончиків, контейнерів, ємностей, інвентарю, пристроїв, механізмів, транспортних засобів та їх елементів, будівельних матеріалів і конструкцій

-/-

20-80

50-100

 

Залишення без догляду об’єктів незавершеного будівництва, реконструкції, ремонту

-/-

20-80

50-100

 

Несвоєчасне виконання робіт з відновлення благоустрою після земляних робіт та неякісне виконання робіт з відновлення твердого покриття після земляних робіт

-/-

20-80

50-100

8.

Проведення ремонтних робіт на фасадах будинків без застосування захисної сітки

-/-

20-80

50-100

9.

Самовільне перекриття проїжджої частини вулиці без погодження з уповноваженими підрозділами Національної поліції

-/-

20-80

50-100

10.

Порушення утримання об’єктів інфраструктури

-/-

20-80

50-100

10.1

Будівель внаслідок фізичних факторів впливу на їх конструкції

-/-

20-80

50-100

10.2

Несучих конструкцій будівель та споруд

-/-

20-80

50-100

10.3

Окремих конструктивних елементів будинків, споруд та інженерних мереж (даху, водостічних труб, парапетів, дверей, вікон, вітрин, цоколів, східців, поручнів, балконів, лоджій, водоприймальних пристроїв, лотків, колодязів).

Відсутність аншлагів з назвами вулиць та нумерацією на будинках або їх незадовільний стан.

-/-

20-80

50-100

10.4

Залишення без нагляду будівель і споруд, які не експлуатуються

-/-

20-80

50-100

10.5

Платформ, естакад, мостів, шляхопроводів, транспортних розв’язок, залізничних переїздів, підземних переходів, підпірних стін, сходів та інших інженерних споруд

-/-

20-80

50-100

10.6

Рекламоносіїв, засобів інформації і художньо-декоративного оформлення. Елементів зовнішнього і габаритного освітлення, електроопор, таксофонів, майданчиків відпочинку та їх обладнання, басейнів, фонтанів, павільйонів місць очікувань міського пасажирського транспорту, контейнерів, урн, написів про належність об’єктів, вивісок, будинкових і шляхових знаків, світлофорів, паспортів на об'єкти будівництва та ремонту

-/-

20-80

50-100

10.7

Огорож, під’їзних шляхів з твердим покриттям, інформаційних стендів (або відсутність їх на будівельних об’єктах), парканів, галерей, перил

-/-

20-80

50-100

10.8

Покриття тротуарів, доріг, площ та їх конструктивних елементів, прибудинкових територій, відсутність кришок люків і решіток на інженерних мережах.

-/-

20-80

50-100

10.9

Пам'ятників, скульптур, погрудь, меморіальних дошок.

-/-

20-80

50-100

10.10

Прибудинкових зелених зон, газонів, клумб, квітників, скверів, зелених розподілювачів, паркових меблів, стоянки машин на газонах та тротуарах

-/-

20-80

50-100

11.

Порушення утримання території та забезпечення належного санітарного стану

 

-/-

20-80

50-100

11.1

Захаращення та несвоєчасне прибирання території та прилеглої території від побутового, будівельного сміття, піску, змету, деревини, опалого листя, гілля, снігу, гравію тощо, нанесення транспортними засобами на дорогу, ґрунту, піску чи інших залишків будматеріалів, мийки автотранспорту у невідведених місцях

 

-/-

20-80

50-100

11.2

Несвоєчасне очищення або вивезення вмісту урн, контейнерів (або їх відсутність), сміттєзбірників, використаних матеріалів, конструкцій та залишеного грунту, піску, розчину бетону, сумішей, вигрібних ям. Зливання нечистот з вигрібних ям на прилеглу територію або в комунальні інженерні мережі.

-/-

20-80

50-100

11.3

 

Несвоєчасне прибирання дорожнього покриття, залізничних колій, захисних лісонасаджень (у межах відведених територій), паркових зон та зон відпочинку, пляжів, берегової смуги водоймищ на відстані 50м.

 

-/-

20-80

50-100

11.4

Організація звалищ побутових, будівельних матеріалів і конструкцій, снігу, піску, розчинів, землі тощо у не відведених для цього місцях.

-/-

20-80

50-100

11.5

Несвоєчасна ліквідація несанкціонованих звалищ.

-/-

20-80

50-100

11.6

Накопичення на дорозі розчинів, сумішей, ґрунту, різних матеріалів, побутового сміття та різних відходів виробництва

 

 

-/-

20-80

50-100

11.7

Захоронення в землю або виливання на землю використаних матеріалів, відходів виробництва, побутового і будівельного сміття, розчинів, сумішей, бетону та різних екологічно отруйних речовин, сполук.

-/-

20-80

50-100

11.8

Спалювання листя, трави, бур’яну, гілля, деревини, відходів виробництва, побутового сміття.

-/-

20-80

50-100

11.9

Несвоєчасне усунення порослі з будівель, споруд, конструкцій, лунок, дерев

-/-

20-80

50-100

11.10

Несвоєчасне знищення бур’янів та об’єктів рослинного карантину, косіння газонів на прилеглих та закріплених територіях

-/-

20-80

50-100

11.11

Несвоєчасне зрізання та вивезення сухих гілок, дерев, викорчування пнів та їх вивезення

-/-

20-80

50-100

11.12

Відсутність договору на вивіз сміття

-/-

20-80

50-100

11.13

Відсутність на території приватного будинковолодіння 100-120-літрових бачків для збору та вивезення твердих побутових відходів

 

-/-

 

20-80

 

50-100

11.14

Неприбирання та несвоєчасне прибирання території від снігу та снігового накату до твердого покриття, не посипка інертним матеріалом (піщано-сольовою сумішшю)

 

-/-

 

20-80

 

50-100

11.15

Виведення каналізаційних стоків та виливання рідких нечистот на міські території на водойми

 

-/-

 

20-80

 

50-100

11.16

Перевезення автомобілями сипучих матеріалів, будівельних відходів, твердих побутових відходів без тенту

 

-/-

 

20-80

 

50-100

11.17

Викидання побутових відходів у невизначені угодою контейнери.

 

-/-

 

20-80

 

50-100

11.18

Відсутність водовідвідного кювету та перепускних труб (або неналежне їх утримання) в межах закріпленої та прилеглої території присадибної ділянки

 

-/-

 

20-80

 

50-100

 

 

12.

Порушення у розміщенні тимчасових споруд, архітектурних малих форм, рекламоносіїв, літніх торгових майданчиків, елементів зовнішнього благоустрою

-/-

20-80

50-100

12.1

Самовільне розриття при встановленні павільйонів, кіосків, лотків, гаражів, літніх торговельних майданчиків, рекламоносіїв (конструктивних елементів), навісів тощо

-/-

20-80

50-100

12.3

Самовільне встановлення павільйонів, кіосків, лотків, гаражів, літніх торговельних майданчиків, рекламоносіїв (конструктивних елементів), навісів тощо

-/-

20-80

50-100

12.4

Самовільне розміщення торговельних лотків, столиків, візків, автомобілів, кавомобілів з яких здійснюється торгівля

-/-

20-80

50-100

12.5

Самовільне розміщення альтанок, павільйонів, навісів, вуличних ваз, вазонів і амфор, декоративних та ігрових скульптур, вуличних меблів (лавки, лави, столи тощо), сходів, балюстрад, огорож, воріт, ґрат, інших елементів благоустрою

-/-

20-80

50-100

12.6

Несанкціонована торгівля з рук

-/-

20-80

50-100

13.

Порушення у розміщенні об’єктів зовнішньої реклами

-/-

20-80

50-100

13.1

Самовільне встановлення будь-яких стендів, плакатів, панно, екранів, тумб, вивісок, покажчиків, транспарантів, тролів, зонтів, повітряних куль тощо розміром до 3 кв.м

-/-

20-80

50-100

13.2

Розклеювання оголошень у не- відведених для цього місцях

-/-

20-80

50-100

13.3

Самовільне (без ордера) встановлення (монтаж) рекламоносіїв (конструктивів) розміром більше 3 кв.м

-/-

20-80

50-100

14

Здійснення заходів щодо озеленення і утримання зелених насаджень неуповноваженими (що діють без відповідного дозволу) фізичними та юридичними особами.

-/-

20-80

50-100

15

Самовільне розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах

-/-

20-80

50-100

 

Стаття 153. КУпАП Знищення або пошкодження зелених насаджень або інших об’єктів озеленення населених пунктів.

 

Знищення або пошкодження зелених насаджень, окремих дерев, чагарників, газонів, квітників та інших об'єктів озеленення в населених пунктах, невжиття заходів для їх охорони, а також самовільне перенесення в інші місця під час забудови окремих ділянок, зайнятих об'єктами озеленення, -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб або фізичних осіб - підприємців - від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Стаття 154. КУпАП  Порушення правил тримання собак і котів.

 

Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в невідведених для цього місцях -

тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їх майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин і на посадових осіб - від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

 

 

Розрахунок стягнень за порушення Правил благоустрою здійснюється за формулою: С = А * К, де С – розмір стягнення,

А – розмір неоподаткованого мінімуму громадян,

К – коефіцієнт, що застосовується до одного виду порушення.

 

Порушники вимог цих Правил та санітарно – гігієнічних правил і норм притягуються до адміністративної відповідальності згідно з діючим законодавством України, а також компенсують в повному обсязі витрати, пов’язані з ліквідацією порушення та заподіяної шкоди.

 

 

Сільський голова                                                      Керницький В.М.

Сторінка 1 із 3