Володимир Керницький взяв участь у Форумі місцевого розвитку

23 черв. 2017

Сільський голова Давидівської сільської ради ОТГ Володимир Керницький взяв участь у другому Форумі місцевого розвитку, який 23 червня у стартував у Трускавці.

Основними темами триденного Форуму є розвиток Карпатського регіону, децентралізаційні процеси, транскордонна співпраця та енергоефективність.

Цього року у Форумі беруть участь близько 400 гостей з України та з-за кордону, – повідомляє прес-служба ЛОР.

У перший день відбулася пленарна дискусія «Децентралізація: вектори руху для посилення спроможностей місцевих громад», в якій візьмуть участь Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, депутат Сейму Республіки Польща Богдан Жоньца, голова Сучавської повітової ради Румунія Геогре Флутур, Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Ян Пєкло та інші.

Крім того, цього відбулося засідання голів районних рад Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей у межах Української Асоціації районних та обласних рад, а також засідання правління Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».

В рамках другого дня форуму місцевого розвитку, відбулась панельна дискусія "Карпатська макроекономічна стратегія : чи можемо творити нову якість співпраці в центрі Європи". Учасниками стали очільник українського парламенту Андрій Парубій, голова Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності Микола Княжицький, віце-прем'єр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе та маршалок польського сейму Марек Кухцінський. 

Учасники обговорили перспективу участі Украіни в цій стратегії, зазначивши шо вона матиме позитивні результати не лише для мешканців карпатського регіону а й для посилення віднлосин Украіна-ЄС та польсько- українських відносин зокрема.