Урочисте відкриття ДЮСШ "Тризуб плюс"

У Давидівській ОТГ відбулося відкриття комунального закладу дитячо-юнацької спортивної школи «Тризуб плюс».
На базі комунального закладу працюватимуть відділення з таких видів спорту як бейсбол, футбол, шахи та паверліфтінг. На перспективу заплановано відкрити відділення дзюдо, боксу та стрільби. Зі слів директора комунального закладу Недомірка Василя, навчальний план забезпечуватимуть 10 тренерів-викладачів для 150 дітей, що вже є вихованцями школи.
Фінансування школи на 2018 рік заплановане у межах 1 млн грн і відбуватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету. Також передбачено кошти на придбання усього спортивного інвентаря для потреб комунального закладу, починаючи від футбольних сіток та м’ячів та, закінчуючи спортивним харчуванням для паверліфтінгу.
Відкриття комунального закладу «Тризуб плюс» відвідали начальник відділу спорту і проведення заходів управління фізичної культури та спорту ЛОДА Штангрет Уляна Петрівна, представники офісу реформ у Львівській області Віталій Корецький та Володимир Хрущак, а також заступник голови Пустомитівської РДА Ігор Хрунь. Із вітальним словом до усіх присутніх звернулася голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка та подарувала вихованцям школи цінні подарунки.
Голова Давидівської сільської ради ОТГ Володимир Керницький побажав викладачам та учням новоствореної дитячо-юнацької спортивної школи високих досягнень та зазначив, що підтримка розвитку спорту серед молоді є важливим досягненням для Давидівської ОТГ.