Стартував еко-проект "Сортуй сміття-збережи життя!".

12 бер. 2018

З ініціативи та за підтримки Давидівської сільської ради ОТГ, відділу культури та інформаційної політики та відділу освіти Давидівської сільської ради ОТГ сьогодні по школах та дошкільних навчальних закладах Давидівської ОТГ стартував еко-проект "Сортуй сміття-збережи життя!".
Метою даного проекту є прищепити дітям дбайливе ставлення до природи та навчити правильного поводження із ТПВ та сортування сміття.
5 березня інспектор з інформаційної політики Подвірна Наталія спільноз працівниками Львівської дитячої бібліотеки "Левенятко" Пігурою Іриною та Катериною Сухоребською провели навчальну роботу з дітками 1 - 4 класів Давидівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т. Шевченка та з малятами ДНЗ с. Давидів. 6 березня відвідали дитсадок та школу в с. Чишки. 12 березня провели роботу у навчальник закладах с. Виннички та с. Дмитровичі. 13 березня відбувся завершальний проект у с. Пасіки-Зубрицькі та Кротошин.

Реалізатори проекту в ігровій формі навчали дітей для чого та як правильно сортувати сміття, читали дітям еко-казку, презентували еко-книгу, показували наслідки екологічного лиха.
Участь у даному проекті візьмуть усі навчальні та дошкільні заклади Давидівської ОТГ. Спільно із громадською організацією, що працює у сфері раціонального поводження із ТПВ розроблено навчальні буклети та інформаційні бюлетні, що розповсюджуватимуться серед учасників проекту. 
У народних домах та бібліотеках заплановано проведення майстер-класів, флешмобів, літературних годин на еко-тематику. 
Проект «Сортуй сміття - збережи життя!» спрямований на привернення уваги до проблем пов’язаних із сміттєвою ситуацією, що склалася в Україні та в Давидівській ОТГ зокрема.
Очікуємо позитивних результатів та підтримки від громади. Проект отримає своє продовження у якості літніх еко-таборів.