Повна назва:

Кротошинська загальноосвітня школа І-ІІI ступенів

Скорочена:

Кротошинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тип ЗНЗ:

Загальноосвітня школа

Ступiнь:

I-III

Форма власності:

комунальна

Тип місцевості:

сільська

Індекс:

81136

Поштова адреса:

Україна, Львівська область, Пустомитівський район, с.Кротошин

Телефони:

277-84-05

 

Голубйовський Ярослав Михайлович

Жовтанська Наталія Миколаївна

Качмарек Наталія Іванівна

Гавура Ганна Володимирівна

Гавдунович Ірина Романівна

Римашевська Юлія Ігорівна

Кушнір Олександра Василівна

Михайлюк Оксана Михайлівна

Партика Леся Ігорівна

Дреботій Ганна Іванівна

Стик Роман Тимофійович

Продан Любов Петрівна

Титла Олена Андріївна

Шимечко Любов Петрівна

Сабат Ірина Богданівна

Гопко Любов Богданівна

Бобенчик Оксана Романівна

Бахір Марія Іванівна

Бобенчик Роман Степанович

Бентковська Леся Степанівна

Повна назва:

Чишківська загальноосвітня школа І-ІІI ступенів

Скорочена:

Чишківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тип ЗНЗ:

Загальноосвітня школа

Ступiнь:

I-III

Форма власності:

комунальна

Тип місцевості:

сільська

Індекс:

81144

Поштова адреса:

Україна, Львівська область, Пустомитівський район, с.Чишки, вул. Шевченка, 116

Телефони:

9-74-240

 

Щурко Степан Васильович

директор школи; вчитель фізики

Шекета Галина Михайлівна

заступник директора з навчально-виховної роботи; вчитель історії

Радух Галина Іванівна

заступник директора з виховної роботи; вчитель математики

Мецан Одарія Миколаївна

вчитель української мови та літератури

Ключковська Ярина Ігорівна

вчитель української мови та літератури

Каїнська Олена Олегівна

вчитель зарубіжної літератури, української мови та літератури

Сосновська Іванна Йосипівна

вчитель англійської мови

Щурко Любов Богданівна

вчитель математики, християнської етики

Проць Ольга Юліянівна

вчитель історії, правознавства, образотворчого мистецтва

Покровецька Юліана Володимирівна

вчитель фізкультури

Каспряк Надія Володимирівна

вчитель географії, економіки, основ здоров'я

Панкевич Ольга Богданівна

вчитель хімії, екології

Слісарчук Оксана Омелянівна

вчитель музичного мистецтва (сумісник)

Стик Оксана Ярославівна

вчитель біології (сумісник)

Тимчук Уляна Петрівна

педагог - організатор,

вчитель християнської етики

Рідка Ольга Андріївна

бібліотекар

Фігура Микола Йосифович

вчитель трудового навчання, інформатики, захисту Вітчизни

Будзай Галина Василівна

вчитель 3 класу

Чорній Ірина Федорівна

вчитель 1 класу

Муха Ірина Михайлівна

вчитель 4 класу; практичний психолог

Панкевич Марія Романівна

вчитель 2 класу

Бойдуник Ольга Ігорівна

вчитель інформатики

Кулешко Оксана Петрівна

вчитель англійської мови

Мелих Богдана Степанівна

вчитель української мови та літератури

Повна назва: Дмитровичівська загальноосвітня школа І ступеня Пустомитівського району Львівської області
Скорочена: Дмитровичівська ЗОШ І ст.
Тип ЗНЗ: Загальноосвітня школа
Ступiнь: I
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 81150
Поштова адреса: Україна, Львівська область, Пустомитівський район, с.Дмитровичі

Жила Любомира Ярославівна

Зав. школою, вчитель початкових класів

Суха Оксана Степанівна

Вчитель початкових класів

Жила Юлія Романівна

Вчитель початкових класів

Суха Наталія Володимирівна

Вчитель англійської мови

 

Повна назва:

Винничківський загальноосвітній навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Пустомитівського району Львівської області

Скорочена:

Винничківський НВК

Тип ЗНЗ:

Навчально-виховний комплекс (об'єднання)

Ступiнь:

I-II

Форма власності:

комунальна

Тип місцевості:

сільська

Індекс:

81150

Поштова адреса:

Україна, Львівська область, Пустомитівський район, с.Виннички

Телефони:

74-41-91

 

Кочмар Любов Іванівна

Бубенчик Олеся Олександрівна

Биць Любов Іванівна

Сало Надія Василівна

Ткачик Наталія Богданівна

Сурова Оксана Іванівна

Міляновська Ірина Іванівна

Поріцька Ганна Тарасівна

Вегера Надія Іванівна

Волчанська Марія Олексіївна

Марухняк Наталія Василівна

Головач Юлія Богданівна

Срібна Галина Олександрівна

Боса Ольга Миколаївна

Голод Зоряна Богданівна

Лойко Мирослава Миронівна

Скоп Михайло Андрійович

Повна назва:

Пасіки-Зубрицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Пустомитівського району Львівської області

Скорочена:

Пасіки-Зубрицька ЗОШ І-ІІ ст.

Тип ЗНЗ:

Загальноосвітня школа

Ступiнь:

I-II

Форма власності:

комунальна

Тип місцевості:

сільська

Індекс:

81137

Поштова адреса:

Україна, Львівська область, Пустомитівський район, с.Пасіки-Зубрицькі, вул. Лесі Українки, 70

Телефони:

277-86-96

 

Чудовеиь Михайло Боголюбович

директор

 

Гудима Наталія Ярославівна

заст. директора

 

Пошивак Оксана Омелянівна

педагог - організатор

 

Новосад Ірина Степанівна

вч. англ. мови

 

Петрухіна Іванна Іванівна

вч. заруб, літератури

 

Серкиз Руслана Михайлівна

вч. матем. і інформ.

 

Василькевич Лілія Василівна

вч. поч. класів

 

Хома Оксана Володимирівна

вч. поч. класів

 

Погорілець Оксана Михайлівна

вч. поч. класів

 

 Мирош Ганна Іванівна

вч. поч. класів

 

Рихтар Ольга Василівна

вч. історії

 

Кремінський Іван Омелянович

вч. обр. мистецтва

 

Труш Наталя Ігорівна

вч. укр. мови і літ.

 

Стик Оксана Ярославівна

вч. біології і хімії

 

Курант Ольга Романлвна

вч. математики

 

Стик Роман Тимофійович

вч. муз. мистецтва

 

  

Повна назва:

Давидівська загальноосвітня школа імені Т.Шевченка І-ІІІ ступенів

Скорочена:

Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тип ЗНЗ:

Загальноосвітня школа

Ступiнь:

I-III

Форма власності:

комунальна

Тип місцевості:

сільська

Індекс:

81151

Поштова адреса:

Україна, Львівська область, Пустомитівський район, с.Давидів, вул. Галицька, 1

Телефони:

3-31-98

Email:

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Директор -  Маланчак Роман Васильович

 

Вчителі української мови та літератури:

Запрутко Марія Дмитрівна, Блажко Любов Михайлівна, Андрушко Галина Володимирівна, Ференц Світлана Михайлівна, Волощак Ірина Юріївна.

 

Вчителі математики та інформатики:

Снігур Ганна Іванівна, Будза Надія Михайлівна, Коваль Любов Василівна, Голубйовська Галина Петрівна.

 

Вчителі фізики:

Маланчак Роман Васильович, Жолинська  Олександра Дмитрівна.                                                       

 

Вчителі історії та географії:

Сидор Ганна Іванівна, Шекета Василь Іванович, Панчук Оксана Володимирівна.

 

Вчителі хімії ,біології, основ здоров’я:

Перестюк Галина Василівна,  Дика Вікторія Володимирівна, Щурко Марія Василівна, Водоніс Любов Іванівна.

 

Вчителі зарубіжної літератури:

Пеканець Лідія Іванівна, Ілечко Світлана Миколаївна.

 

Вчителі  англійської  та німецької мови:

Кавецька Любов Андріївна, Лавна Дарія Мирославівна, Пилипчак Оксана Миколаївна, Бобало Оксана Стефанівна. Юнко Христина Миколаївна.

 

Вчителі початкових класів:

Лаба Орися Ярославівна, Чемеринська Любов Йосипівна, Боднар Ірина Іванівна, Гусар Оксана Ярославівна, Климків Олександра Григорівна, Сосновська Зеновія Дмитрівна, Кіцера Лідія Павлівна, Артишко Мирослава Миронівна, Кобрій Олександра Ярославівна, Когут Світлана Михайлівна .

 

Вчителі трудового навчання:

Лось Микола Ярославович, Батюк Василь Михайлович, Рубан Олександр Львович.

 

Вчителі фізкультури:

Стопа Роман Володимирович, Пукало Світлана Михайлівна, Харук Лілія Ярославівна.

 

Вчителі музики, образотворчого мистецтва, християнської етики:

Грицак  Леся Михайлівна, Дилин Михайло Іванович, Гарат Марія Михайлівна.

 


"Родзинкою" школи є викладання автосправи та наявність кабінету шевченкознавства.

Випускники отримують права категорії "В" , "С".

На основі кабінету шевченкознавства розвивають літературні та творчі здібності учнів.

Працює літературна студія "Кобзарик".