Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 10 травня 2018

До Давидівської ОТГ завітали гості із Івано-Франківського регіонального відділення асоціації міст України!
Дружній візит відбувся з метою почерпнути досвід становлення і створення об’єднаних територіальних громад, які на даний момент лише у планах створення на теренах Івано-Франківщини.
Гості були вражені здобутками нашої громади в усіх галузях, зокрема в медицині, освіті, культурі, спорті та підприємництві. Також мали змогу дізнатися про усі тонкощі й копітку роботу напередодні створення та налагодження життєдіяльності об’єднаної територіальної громади.

Опубліковано в Новини ОТГ


У ході виїзду спеціалісти мобільної бригади спільно із фахівцем із соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді зустрілися з керівництвом Давидівської ОТГ, відвідали навчальні заклади, сім"ї у складних життєвих обставинах .
Проект спрямований на протидію насильства щодо жінок і доступності до соціально-психологічних послуг постраждалих від насильства, наданням соціально-психологічної допомоги потерпілим. Його реалізують у партнерстві та за підтримки Представництва Фонду народонаселення ООН в Україні, спільно з Мінсоцполітики.
У межах проекту передбачили створення нових 18 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги у п’яти нових регіонах реалізації проекту, а саме: Київській, Одеській, Вінницькій, Херсонській та Львівській областях.
До складу мобільної бригади входить два психологи та соціальний працівник.

Опубліковано в Інші новини ОТГ