Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 28 серпня 2018

відбулася робоча зустріч відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Давидівської сільської ради ОТГ спільно із представниками Підберізцівської та Солонківської ОТГ з метою проведення підготовки спільних проектів на секторальну підтримку на 2019 рік.

Опубліковано в Новини ОТГ

Питання ліфтів у будинку 24 по вулиці Галицькій у селі Давидів гостро стояло останні вісім років. Голова Давидівської ОТГ Володимир Керницький запевнив, що докладе усіх зусиль аби вирішити цю проблему.
Сьогодні, у першому під’їзді цього будинку у тестовому режимі почав працювати ліфт. Директор КП «Давидівське» Мар’ян Камінський разом із директором ТОВ «Сіті Ліфт» Богданом Сало особисто контролювали роботи по налагодженню механізмів. Директор КП «Давидівське» Мар’ян Камінський повідомив, що запуск роботи ліфтів відбуватиметься поступово в усіх під’їздах будинку. 
Закликаємо мешканців багатоквартирних будинків створювати ОСББ, оскільки таким чином можна самостійно вирішувати питання обслуговування своїх домівок. КП «Давидівське» докладає усіх зусиль стосовно обслуговування багатоквартирних будинків, однак існує потреба у працівниках, а також проблема заборгованості по оплаті за комунальні послуги. Окрім того, наголошуємо, що чистота у Ваших будинках залежить від Вас особисто. Що стосується вивозу сміття, то воно здійснюється в силу тих ресурсів, якими володіє КП. 
Проблемних питань дуже багато і усі розуміють, що вирішити їх одночасно неможливо. 

Опубліковано в Новини інфраструктури