Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 06 липня 2018

ПРОТОКОЛ
громадських слухань щодо врахування громадських та приватних інтересів під час розгляду пропозицій громадськості при розгляді детального плану території для розташування об’єктів виробничо-комунального призначення на території Пасіки-Зубрицької сільської ради за межами населеного пункту
"05" липня 2018 року с. Пасіки-Зубрицькі

Громадські обговорення (слухання) розпочались о 20-00 год. в приміщенні Народного дому за адресою: с. Пасіки-Зубрицькі, вул. Л. Українки, 54а.
Для участі у громадському обговоренні (слуханні) зареєструвались 84 осіб.

Порядок денний :
1. Про обрання головуючого та секретаря громадських слухань.
3. Доповідь старости сіл Пасіки-Зубрицькі, Горішній Бубенчика І.Є.
4. Доповідь голови громадської організації «Об’єднання забудовників «Горішній» Огірко Н.Я.
5. Запитання до основних доповідачів. Дебати, обговорення.
6. Надання пропозицій до детального плану території, голосування учасників
громадських слухань за включення принципових зауважень до проекту резолюції.
7. Оголошення резолюції громадських слухань.
Слухали:
Старосту сіл Пасіки-Зубрицькі, Горішній Бубенчика І.Є. який доповів, що проводяться громадські слухання щодо обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території для розташування об’єктів виробничо-комунального призначення на території Пасіки-Зубрицької сільської ради за межами населеного пункту» та ознайомив присутніх з причинами розроблення детального плану та його коротким змістом.
Для роботи громадського слухання, ведення протоколу та підрахунку голосів
необхідно обрати голову та секретаря.
1.Виступив:
Голова Давидівської сільської ради ОТГ Керницький В.М., який запропонував обрати Бубенчика І.Є., старосту сіл Пасіки-Зубрицькі, Горішній – головою, Смолинець Ю.В., провідного спеціаліста – юриста – секретарем.
Голосували:
«За» - 84; «Проти» - 0; «Утримались» - 0
2.Виступив:
Бубенчик І.Є., який повідомив про надходження зауважень Вульчака А.В. та Огірко Н. Я. до Давидівської сільської ради ОТГ, щодо невідповідності «Детального плану території для розташування об’єктів виробничо-комунального призначення на території Пасіки-Зубрицької сільської ради за межами населеного пункту» генеральному плану с. Пасіки-Зубрицькі та с. Горішній.
Бубенчик І.Є., звернув увагу на невідповідність детального плану території для розташування об’єктів виробничо - комунальної призначення на території с. Горішній Давидівської сільської ради ОТГ за межами населеного пункту, генеральному плану села Пасіки-Зубрицькі та села Горішній, параметрів техніко - економічних показників даного детального плану території. Зазначив, що даним детальним планом території порушено діючий Генеральний план села Пасіки-Зубрицькі та села Горішній, зокрема через невідповідність функціонального призначення земельної ділянки у межах вищевказаного детального плану території. Таким чином, має місце невідповідність детального плану території чинній містобудівній документації. Додатково зазначив , що даним ДПТ перенесено дорогу загального користування, всупереч генеральному плану, на земельні ділянки, які належать особам на праві приватної власності.
3. Виступила:
Голова ГО «Об’єднання забудовників «Горішній» Огірко Н.Я., яка навела приблизні розрахунки продуктивності бетонного вузла, та пояснила, що потужність бетонного вузла в с. Горішній становить 36м3/год, а це споживання близько 58 тонн цементу, 236 куб.м щебеню та 1476 куб.м піску. Така потужність бетонного вузла передбачає цілодобову роботу та утворення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря. У зв’язку з тим, що ДПТ розміщений на межі із зоною житлової забудови не було дотримано санітарної зони, яка повинна становити не менше 300 м.
РЕЗОЛЮЦІЯ.
1. Вирішили «Детальний план території для розташування об’єктів виробничо-комунального призначення на території Пасіки-Зубрицької сільської ради за межами населеного пункту» не погодити.
2. Розробнику детального плану врахувати пропозиції громадських слухань щодо охоронних зон, провести рецензію детального плану території згідно вимог чинного законодавства, та привести детальний план у відповідність генеральному плану с. Пасіки-Зубрицькі, с. Горішній.
3. Довести зміст цієї резолюції громадського слухання для розгляду та ознайомлення до депутатів Давидівської сільської ради ОТГ, Пустомитівської РДА, ТзОВ «Компанія «Спектр», ТзОВ «Вест Ойл Груп», ТзОВ «Сандора» розмістивши текст в офіційних джерелах Давидівської сільської ради ОТГ.

Виступив: Бубенчик І.Є., який запропонував затвердити текст резолюції.
Голосували:
«За» - 84; Проти» - 0; «Утримались» - 0
Ухвалили: Затвердити текст резолюції.

Головуючий на громадських слуханнях І.Є. Бубенчик

Секретар громадських слухань Ю.В. Смолинець

Опубліковано в Громадські обговорення

Насамперед делегати безпосередньо від сільського голови Володимира Керницького довідалися про всі основи розвитку, співпраці та взаємодії з бізнесом, а також про важливість приєднання до спроможних громад. 
Наступними були оглядини приміщення народного дому, розмова про його діяльність, зокрема про впровадження і роботу КЗ "Давидівська дитяча музична школа" із начальником відділу культури та інформаційної політики Христиною Кучак. 
Наостанок, гості завітали до КУ "АЗПСМ Давидівської сільської ради ОТГ", аби довідатись усі деталі надання медичної допомоги, ознайомитись із новітнім медичним обладнанням. Головний лікар Ірина Гнатів радо проінформувала, показала окремі приміщення й надала вичерпні відповіді на усі запитання.

Опубліковано в Новини ОТГ